Алея кованих скульптур, Рівне смотреть онлайн

Зоопарк Геллабрунн, Мюнхен смотреть онлайн

Зарваницький духовний центр смотреть онлайн

Галерея Краковська, Краків смотреть онлайн

При виборі готелю вам обов'язково попадуться на очі незрозумілі абревіатури напроти пункту «Харчування». Ось що насправді вони означають:

OB (Only Bed), RO (Room Only) або AO (Accommodation Only), EP (European Plan) має на увазі розміщення в номері готелю без харчування.

BB (Bed and Breakfast) означає безкоштовне харчування тільки під час сніданків - Континентальний сніданок або Шведський стіл.

HB (Half Board) означає напівпансіон, тобто безкоштовне дворазове харчування - сніданок і вечеря.

HB+ (Half Board plus) - це розширений напівпансіон, з тією лише різницею, що крім сніданку та вечері у вартість включені спиртні напої місцевого виробництва.

FB (Full Board) означає повний пансіон, що включає в себе сніданки, обіди та вечері.

FB+ (Full Board plus) - той же, що і FB, плюс безкоштовні алкогольні напої протягом усього дня.

AI (All Inclusive) перекладається як «Все включено»: сніданок, обід і вечерю; різні алкогольні і безалкогольні напої (зазвичай місцевого виробництва); додаткове харчування (другий сніданок, закуски, полуденок).

UAI (Ultra All Inclusive) відрізняється від AI тим, що постояльцям пропонуються не тільки місцеві, а й імпортні алкогольні та безалкогольні напої в необмеженій кількості.

Додаткові форми харчування:

CB (Continental breakfast) - континентальний сніданок (також зустрічається назва французький сніданок). Легкий сніданок, що складається з кави (чаю), соку, булочки, масла і джему. Пропонується, як правило, в європейських міських готелях. «Кава + круасан» дуже добре характеризує такі сніданки. Мінімальна різноманітність, але і істотна економія в разі оплати додатково.

AB (American breakfast) - американський сніданок (також зустрічається назва англійський сніданок). Основна відмінність від сніданку-буфета - з гарячих страв тільки омлет з беконом (іноді сосисками).