Алея кованих скульптур, Рівне смотреть онлайн

Зоопарк Геллабрунн, Мюнхен смотреть онлайн

Зарваницький духовний центр смотреть онлайн

Галерея Краковська, Краків смотреть онлайн

Чорнобильська зона відчуження

Додано: 23.02.2016, 19:53

Booking.com

Додати коментар

Зо́на відчу́ження — заборонена для вільного доступу територія, що зазнала інтенсивного забруднення довгоживучими радіонуклідами внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Зона встановлена у 1986, після евакуації населення із 30-кілометрової зони навколо станції.

Чорнобильська зона включає північ Іванківського району Київської області, де розташовані безпосередньо електростанція, міста Чорнобиль та Прип'ять, північ Поліського району Київської області (у тому числі смт. Поліське та смт. Вільча), а також частина Житомирської області аж до кордону з Білоруссю.

Прип'ять
При́п'ять — місто обласного значення в Київській області. Засноване 4 лютого 1970 року на березі річки Прип'ять, поблизу залізничної станції Семиходи. Населення евакуйоване через катастрофу на ЧАЕС у 1986 році, внаслідок якої місто опинилося в зоні відчуження ЧАЕС.

ЧАЕС
Чорно́бильська АЕС (ЧАЕС) — зупинена атомна електростанція, будівництво якої почалось 1972. Розташована на території України (Київська область) на відстані 2 км від міста Прип'ять, за 18 км на північний захід від міста Чорнобиль, 16 км від кордону з Білоруссю і близько 110 км на північ від Києва
Чорнобиль
Чорно́биль — місто на півночі України, що розташоване на Київському Поліссі в Іванківському районі Київської області, при впадінні ріки Прип'яті до Київського водосховища і при впаданні в Прип'ять р. Уж. Мешканці Чорнобиля були евакуйовані внаслідок аварії на Чорнобильський АЕС в 1986 році.
Меморіальний комплекс «Зірка Полин»
Знесена центральна частина міста і влаштована алея цвинтарних хрестів (покинуті села). А також встановлені скульптури, стягнуті зі всієї зони. Комплекс в швидкому порядку влаштовували до 25-х роковин аварії.

Експозиція роботизованої техніки, яка використовувалася в ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в 1986 - 1987рр.

Свято-Іллінська церкваЗГРЛС "Дуга" (Чорнобиль-2)
Загоризонтна радіолокаційна станція Дуга (індекс: 5Н32) — радянська радіолокаційна станція для раннього виявлення запусків міжконтинентальних балістичних ракет.


Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії .

Дякуємо Саші за надані фотографії.
©4ugroup


Ліцензія Creative Commons
Надані фото ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із Зазначенням Авторства - Некомерційна 4.0 Міжнародна.

Переглядів: 2167Коментарів: 0

Цікаві подорожі


Додати коментар
avatar