Світ на долоні » Фотозвіти » Україна » Тернопільська » Ternopil Powerboat Fest 2013. Тернопіль

0
Локація Ternopil Powerboat Fest 2013. Тернопіль
Регіон Україна / Тернопільська
Дата подорожі 23-25.08.2013

З 23 по 25 серпня в Тернополі проходив Фестиваль з водно-моторним видів спорту. У його рамках відбулися кілька чемпіонатів.
Отже, переможцем Кубка Євразії серед моторних човнів класу RN-2000 став спортсмен з Дніпропетровська - Дмитро Лебідь. Він, до слова, є дев'ятикратним чемпіоном України з цього виду спорту. Друге місце зайняв єдиний іноземний спортмен - росіянин Юрій Глущенко. Третє і четверте місця зайняли хмельничани.
Щодо Кубка мера в класі човнів S-550, то його володарем визнали спортсмена з Дніпродзержинська, "срібло" і "бронза" - у Черкас.
Отже, переможцями Відкритого чемпіонату України з аквабайку в кільцевих гонках стали: Микита Калінін (Одеса), Ганна Ламах (Суми), Анатолій Левченко (Суми), Богдан Сухецький (Київ), Олександр Курносенко (Москва).
Переможці в розділі Слалом: Микита Калінін (Одеса), Ганна Ламах (Суми), Сергій Поляков (Одеса), Сергій Самошкин (Одеса).
У категорії Фрістайл рівних не було сумчанину Анатолію Левченко.